مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو

دوره‌ی مقاله‌نویسی با رعایت اصول‌ سئو | اصول تولید محتوای سئوشده در ۸ + ۳ جلسه

تا چه حد با اصول تولید‌ محتوای سئو‌شده آشنایی دارید؟ ما در ۸ + ۳ جلسه بهترین روش را در دوره‌ی مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو  معرفی و شما را برای دستیابی به یک تخصص پردرآمد آماده خواهیم کرد.

مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو و تولید متحوای سئو‌شده یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین مهارت‌هایی است که برای کسب درآمد به آن نیاز دارید. تصور کنید: مغازه‌ای دارید که در یکی از پرسودترین خیابان‌های شهرتان قرار گرفته و شما بدون آنکه نیاز باشد مسیر طولانی را طی کنید، با فروشندگان سروکله بزنید و درگیر خرج‌ها و ضررهای ناشی از تامین مایحتاج مغازه‌تان باشید، در خانه‌تان نشسته‌اید و هر روز سود می‌کنید.

شاید این‌چنین مغازه‌ای برای خودتان نباشد و بخواهید فقط در آنجا کار کنید. اما همین کار هم می‌تواند لذت‌بخش‌تر و پرسودتر باشد و در عین حال وقت و انرژی کمتری از شما بگیرد. برای رسیدن به این تصویر تنها کافیست یک سایت یا رسانه‌ی مشابه آن داشته باشید یا برای یک سایت و رسانه‌ی خاص فعالیت کنید.

سایت و رسانه در دنیای مجازی می‌تواند شبیه همان مغازه باشد. با ضررهای کمتر و با سودهای بیشتر. یکی از مهارت‌هایی که به شما کمک می‌کند سایت پربازدهی داشته باشید، مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو و تولید‌محتوای سئو‌شده است.

سئو چیست و تولید‌ محتوای سئو‌شده به چه معناست؟

اگر از آن دست آدم‌های خوش‌فکر و کنجکاو باشید که برای رسیدن به جواب سوال‌هایتان به گوگل رجوع می‌کنید، حتماً دیده‌اید که با جستجوی یک موضوع خاص، تعدادی لینک برای شما نمایش داده می‌شود. شما معمولا به اولین نتیجه اکتفا می‌کنید یا حداکثر نتایجی که در اولین صفحه نمایش داده شده برای رسیدن شما به جواب موردنظرتان کافی است.

به بیان ساده، سئو یعنی بهینه‌سازی محتوای سایت‌ها برای موتورهای جستجو به‌طوری که لینک آن محتوا در صفحه‌ی اول و در بهترین حالت، جزو سه لینک ابتدایی صفحه‌ی اول باشد. در این حالت تعداد افرادی که به آن محتوا مراجعه و آن سایت را باز می‌کنند بیشتر می‌شود. این یعنی اشخاص بیشتری سایت شما (یا همان مغازه‌ی شما) را دیده‌اند و به جواب سوالشان رسیده‌اند. پس به شما اعتماد می‌کنند و سایت و محتوای شما شناخته می‌شود.

چرا یادگیری مقالهنویسی با رعایت اصول سئو مهم است؟

جهان ما هر روز با سرعت بیشتری به سمت مجازی شدن می‌رود. سرعت تکنولوژی افزایش یافته و این به معنای امکان بیشتر برای کسب درآمد و ایجاد فرصت‌های شغلی متنوع است. یکی از راه‌های ساده و پربازده برای کسب درآمد، مشاغل فری‌لنسری است. در بین این مشاغل، مقاله‌نویسی از همه بیشتر مورد توجه است و اکثر کسب و کارها، چه آنلاین و چه غیر‌آنلاین، محتاج افرادی هستند که مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو را بلد باشند.

اگر این مهارت را دارا باشید علاوه‌بر اینکه به مرجع پاسخ‌های مربوط به یک حوزه‌ی خاص تبدیل می‌شوید، می‌توانید از این راه به درآمدهای خوبی برسید.

نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده نگاه ما را به مسائل عمیق‌تر می‌کند. برای آنکه بتوانیم محتوایی بنویسیم که جواب سوال افراد دغدغه‌مند را بدهد، باید مطالعه کنیم، مهارت نوشتاری خود را تقویت کنیم و بهترین راه‌ها را برای برقراری ارتباط با مخاطب از طریق متن یاد بگیریم. این یادگیری‌ها موجب بهبود عملکرد فردی خود ما هم می‌شود.

علاوه‌بر این، وقتی به عنوان یک فری‌لنسر پروژه‌های متنوعی را قبول می‌کنید، دایره‌ی دانش شما افزایش پیدا می‌کند. ممکن است مدتی برای یک سایت گردشگری فعالیت کنید و مدتی برای یک سایت فروشگاهی؛ گاهی برای یک مجله بنویسید و گاهی هم درباره‌ی ابزارآلات کشاورزی. مقاله‌نویسی به شما آزادی عملی می‌دهد که  در کمتر فعالیت شغلی وجود دارد.

این روزها اگر سری به سایت‌های کاریابی آنلاین بزنید، می‌بینید که یکی از پردرآمدترین و پرمتقاضی‌ترین مشاغل، تولید محتوای سئوشده است. صاحبان کسب و کارهای آنلاین برای معرفی خود، جلب مشتری، برندسازی، رقابت با هم‌صنفان خود، تبلیغات، بازاریابی و افزایش رتبه‌ی سایت خود نیاز به نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده و منحصر‌به‌فرد دارند.

ما در نظر داریم برای تمام افرادی که به فکر درآمدزایی و بهبود عملکرد فردی خود هستند دوره‌ای با موضوع مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو ارائه کنیم.

سرفصلهای دوره مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو

 • مقاله یا جستار به چه معناست؟
 • سئو چیست؟
 • مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو به چه معناست؟
 • چگونه می‌توانیم با یادگیری نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده کسب درآمد کنیم؟
 • چگونه می‌توانیم با یادگیری تولیدمحتوای سئو‌شده به کسب‌وکار خودمان کمک کنیم؟
 • چگونه می‌توانیم برای مقاله‌ی خود موضوع مناسبی پیدا کنیم؟
 • چگونه می‌توانیم برای مقاله‌ی خود منابع معتبر را پیدا کنیم؟
 • چگونه باید امانت را در استفاده از منابع رعایت کنیم؟
 • کلمه‌ی کلیدی اصلی یعنی چه؟
 • چگونه برای نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده باید کلمه‌ی کلیدی اصلی را پیدا کنیم؟
 • ساختار مقاله‌ چگونه باید باشد؟ بهترین الگو برای نگارش یک مقاله‌ی منسجم چیست؟
 • نحوه‌ی چیدمان میان‌تیتر‌ها در تولیدمحتوای سئو شده چگونه باید باشد؟
 • عنوان اصلی و عنوان دوم مقاله چیست و چگونه باید تعیین گردد؟
 • کلمات کلیدی فرعی چیست و چگونه باید آن را در حین نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده پیدا کنیم؟
 • نحوه‌ی توزیع کلمات کلیدی اصلی و فرعی در متن و میان‌تیترها چگونه است؟
 • لید یا مقدمه‌ی مقاله چیست و چگونه باید نوشته شود؟
 • بدنه‌ی مقاله چگونه باید نوشته شود؟
 • جمع‌بندی مقاله‌ی سئو شده چه ویژگی‌هایی دارد؟
 • اهمیت ویراستاری در تولید‌ محتوای سئو‌شده چیست و چه مواردی را باید در بازنویسی و ویراستاری مورد بررسی قرار دهیم؟
 • لینک‌دهی در متن مقاله چگونه باید صورت گیرد؟
 • اهمیت تصویر شاخص و تصاویر میانی در مقاله چیست؟ تصاویر بدون کپی رایت را از چه منابعی پیدا کنیم
 • تعریف پروژه‌ی پایان دوره‌ جهت همکاری و کسب درآمد

شیوهی اجرای دوره:

۸ جلسه‌ ضبط شده آموزش تمامی نکات مقاله‌نویسی با رعايت اصول سئو

 ۳ جلسه ضبط‌شده آموزش نحوه‌ی صحيح هدف‌گذاری و درخواست در کسب‌و‌کار به منظور کمک به رشد کسب‌و‌کار شخصی شما

جمعاً ۱۱ جلسه ضبط‌شده به همراه جزوه‌ی کامل از مباحث مطرح شده، در كانال تلگرامی مرتبط با دوره، برای همیشه در اختار شما عزيزان قرار خواهد گرفت.

————————————————–

مدرسین:

نسیم فرخنده
نویسنده و مقاله‌نویس در حوزه‌ی کودک و بزرگسال

عیسی مهدی‌پور
مدرس بازاریابی و فروش و کسب‌و‌کارهای آنلاین

***پس از اتمام جلسات، تمام شرکت‌کنندگان می‌توانند پروژه‌ی پایان دوره خود را (یک مقاله‌ی سئو شده با حداقل ۱۵۰۰ کلمه) به‌منظور بررسی برای مدرس دوره ارسال کرده و بازخورد دریافت کنند. همچنین امکان پاسخگویی به سوالات تمامی شرکت‌کنندگان در تلگرام وجود دارد. پس از ارزیابی تمامی مقالات، با افرادی که پروژه‌ی مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو را در حد عالی انجام داده‌ باشند، تماس گرفته شده و پیشنهاد همکاری در پروژه‌های مختلف به آنها ارائه خواهد شد.   

تولید محتوای سئو‌شده و بازاریابی محتوایی یکی از مهم‌ترین روش‌های درآمدزایی محسوب می‌شود. محتوا می‌تواند متنی، صوتی یا ویدیویی باشد اما هر سه روش تولید محتوا نیاز به یک پایه‌ی متنی دارد.

به بیان دیگر، شما برای ضبط پادکست یا ویدیو نیز به متنی پرمایه و منسجم نیاز دارید. پس، اگر خودتان صاحب کسب و کاری آنلاین هستید یا تمایل دارید به صورت دورکار مشغول فعالیت باشید لازم است که مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو را بدانید.

در این دوره در نظر داریم تا ریزترین نکات و اصول نوشتن مقاله سئو‌شده را به شما آموزش دهیم. مدرس در طی دوره شرکت‌کنندگان را همراهی خواهد کرد تا به پاسخ پرسش‌های احتمالی رسیده و بتوانند در حوزه‌ی تولیدمحتوای سئو‌شده مهارت پیدا کرد و از این راه به درآمد برسند.

دستاوردهای شما از شرکت در دوره تولید‌ محتوای سئو‌شده:

 • آشنایی با اصول و مبانی مقاله‌نویسی
 • یادگیری اعمال اصول سئو در مقالات
 • دستیابی به یک تخصص پردرآمد (نوشتن مقاله‌ی سئو‌شده)
 • کسب آمادگی برای پذیرفتن پروژه‌های دورکاری مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو
 • بالابردن رتبه‌ی وب‌سایت شخصی تا رسیدن به صفحه نخست گوگل در حوزه‌ی تخصصی‌تان
 • برندسازی و کسب اعتبار برای کسب و کار‌های آنلاین شما
 • یادگیری تبلیغات و انواع بازاریابی محتوایی برای دستیابی به فروش حداکثری

و…

اگر دوست دارید مقاله‌نویسی با رعایت اصول سئو را بیاموزید و علاوه بر بهبود عملکرد فردی، با این مهارت در منزل هم کسب درآمد کنید، شرکت در این دوره مسیر را برای شما هموار می‌سازد و فرصت یادگیری این تخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان ممکن می‌شود.

 

هزینه‌ی سرمایه‌گذاری:

هزینه‌ی شرکت در این دوره‌، 1،500،000 تومان است که به مدت محدود، با

مبلغ ۹۸۰،۰۰۰ تومان

عرضه می‌گردد.

+++++++

برای ثبت نام، شهریه را به شماره کارت زیر واریز کنید:

۶۰۳۷-۹۹۷۴-۸۸۰۷-۵۱۲۹

بانک ملی
به ‌نام عیسی مهدی‌پور

و عکس فیش واریزی را به شماره زیر ارسال کنید.

09388101739 مهدی‌پور

و یا به آیدی  @eisamahdipoor1 در تلگرام ارسال نمایید.

 

بلافاصله پس از ارائه‌ی فیش واریزی در کانال تلگرامی دوره عضو شده و ویس تمامی جلسات به علاوه‌ی جزوه‌ی دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

15 پاسخ

 1. سلام
  خواندن به اصطلاح درباره من ویابیوگرافیتون فقط آشنایی بامخاطب نبود برای من بسیار جذاب بود ودرمن انگیزه بهتری برای ادامه ایجاد کرد

  1. سلام و درود بر شما

   خوشحالم که شما رو اینجا میبینم و امیدوارم که بهترین اتفاق ها یرای شما رخ بدهد.

  1. سلام بر شما خانم روحانی بزرگوار

   بودن شما در این دوره برای ما نیز مایه افتخار بوده و مثل همیشه جز بهترین های این دوره بودید.

   1. از سرکار خانم فرخنده و آقای مهدی پور بسیار سپاسگزارم برای این دوره، واقعا تدریس و پشتیبانی عالی بود.

    1. سلام بر شما سرکار خانم عسگری عزیز

     پشتکار شما واقعا قابل تحسین است و بنده همیشه برای خودم یک الگو قرار میدم

     خوشحالم که دروه برای شما مفید بوده است.
     منتظر نوشته های شما هستم

 2. من شرکت کردم دوره رو و عالی بود. کلی مطلب جدید درباره‏ ی سئو و نوشتن مقاله یاد گرفتم و متوجه شدم چه قدر نوشتن مقاله رو دوست دارم. دو مدرس عزیز دوره با حوصله و دقت تمام برای ما وقت گذاشتن و اگر چیزی رو متوجه نمیشدیم ساده تر و روون تر توضیح میدادن. خلاصه کلی لذت بردم و رشد کردم

  1. سلام بر پرناز عزیز و پر انرژی

   خدا رو شکر که این دوره برای شما مفید بوده و حتما در دنیای فانتزی جز بهترین مقاله ها را از شما خواهیم خواند.

 3. سلام جناب مهدی پور عزیز، دوره مقاله نویسی سئو برای من جالب بود چون نمی دونستم چطور برای سایتم مقاله ای رو بنویسم که بتونم سایتمو بالا ببرم. این دغدغه من شده بود. ولی حالا دیگه مشکلی ندارم و اینو مدیون دوره مقاله نویسی شما هستم. موفق باشیدو پایدار.

  1. سلام و درود بر شما خانم حیدرپور خ.وش ذوق و توانمند

   خوشحالم که این دوره برای شما مفید بوده است، منتظر نوشته های ناب شما هستیم

 4. سلام
  دوره مقاله نویسی با سئو دوره مفید و کاربردی بود ومن رو به مقاله نویسی آشنا وعلاقه مند کرد خداروشکر که زودتر در این دوره شرکت کردم.

  1. سلام بر شما سرکار خانم سهیلا غزالی عزیز و با ذوق

   خوشحالم که این دوره برای شما مفید بوده و منتظر نوشته های شما هستیم.

 5. سلام و درود
  دوره بسیار مفید و کاربردی بود. با توجه به اینکه چند سالی است که در کار تولیدمحتوا و مقاله‌نویسی فعالیت می‌کنم اما نکات ریز و مهمی در این دوره مطرح گردید که به بهبود و بهتر شدن کارم در نوشتن مقاله‌ی سئو شده کارساز بود. از دوست عزیزم خانم نسیم فرخنده و برادر بزرگوار جناب آقای مهدی پور بسیار سپاسگزارم.
  پیشنهاد می‌کنم دوستان حتما در این دوره‌ی آموزشی شرکت کنند قطعا برایشان مفید فایده است شک نکنند.

  آرزوی توفیق روزافزون برای شما عزیزان دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *